Vitamínove mellos shoty na posilnenie imunity - Imunita do vrecka.

25.03.2020

Pripravili sme si pre vás nové doubleshoty na podporu imunitu a doplnenie energie. Doubleshot znamená dvojitý shot alebo dvojité "poldeci".

Mellos Ginger Doubleshot 
Vreckové posilnenie imunity na prírodnej báze, ktoré môžete mať stále pri sebe. Tento vitamínový shot obsahuje mix troch zdravých ovocných štiav: povzbudzujúcej zázvorovej, osviežujúcej citrónovej a sladkej jablkovej s naším tradičným medovým podpisom. S jeho protizápalovými vlastnosťami vám jeden dúšok poriadne posilní imunitný systém, naštartuje energiu  a dodá vitalitu potrebnú pre každodenné fungovanie. Výborná chuť spolu s prospešnými vlastnosťami povzbudí telo i ducha.   
Zloženie: zázvorová šťava 40 %, citrónová šťava 20 %, včelí med 20 %, jablková šťava 20 % 
Mellos Mango Doubleshot 
Imunita do vrecka, teraz aj s mangovou príchuťou. Pridaním mangového pyré k ovocným šťavám sme vytvorili zdravý a osviežujúci posilňovač pre váš imunitný systém na podporu vášho zdravia. Vitamíny A, B6 a C, ktoré mango obsahuje, fungujú ako antioxidanty a prospievajú vášmu metabolizmu. Vhodné ako na chuť, tak aj na preventívne posilnenie imunity, v ktorom nechýba náš včelí lokálny med.
Zloženie: mangové pyré 30 %, zázvorová šťava 20 %, citrónová šťava 20 %, včelí med 15 %, jablková šťava 15 %​
Mellos Vitamin Double Shot 
Ultimátna  podpora imunity, ktorú schováte do vrecka. Tento ovocný double shot je plný vitamínov, ktoré majú blahodárne účinky pre váš metabolizmus a imunitný systém. Zmes štiav z plodov brusnice, maliny a arónie v prospešnej súhre so zázvorom a včelím medom tvoria to najlepšie posilnenie pre vašu imunity, ktoré si môžete zobrať všade so sebou. Skvelé na chuť i zdravie.
Zloženie: mangové pyré 30 %, zázvorová šťava 20 %, citrónová šťava 20 %, včelí med 15 %, jablková šťava 15 %​