História v etiketách: Od maľby až do rúk

12.09.2018

Prvý dojem je dôležitý. Vždy a všade. Nie je tým najdôležitejším faktorom, no veľa krát sa sami rozhodujeme pre určité veci, obzvlášť v situáciach, keď si máme vybrať niečo nové, práve na základe prvého dojmu. Vyzbrojení týmto poznatkom a chuťou robiť veci opäť trocha inak sme sa pustili aj do vytvárania etikiet našich limonád.Kedže okrem vytvárania Mellos limonád sa venujeme ešte naším Opre’ Cidrom, nie je u nás núdza o know-how ani známosti v oblasti výroby fliaš a etikiet.

Po vydarenej prve spolupráci sme teda neváhali a Kärt oslovili znova, tentoraz však s trochu odlišným projektom. Kedže naše limonády sú sami o sebe iné než zvyšok konkurencie, potrebovali sme to odkomunikovať aj na etiketách. To sa nám podarilo,prostredníctvom impresionizmom-inšpirovaných malieb, ktoré zachytávajú podstatu našej bylinkovej alchýmie, prírodných vlastností a naturálnych ingrediencií.

Možno sme to v tom bode mohli nechať tak, no chceli sme upútať ešte jeden zmysel našich zákazníkov a to špeciálnym papierom, na ktorý sú naše etikety vytlačené. Keďže maľby samotné sú, no… maľby, prečo tento fakt nepriniesť rovno do rúk ľudí? Naše etikety majú štruktúru, ktorá pri dotyku pripomína maliarske plátno, čo uzatvára kruh pôžitkov, ktoré každá fľaša Mellos prináša - lahodná chuť, príjemná vôňa, malebná etiketa vytlačená na nevšednom papieri.

Maľba pre limonádu tymián & mäta

Maľba pre limonádu ruža & ibištek

Maľba pre limonádu borievka & chilli

Maľba pre limonádu zázvor & citrón

Maľba pre limonádu natural energy