Slovenská cola? Možno to a ešte viac o novej limonáde - mellos medová cola

09.09.2019

To a ešte viac o novej limonáde - mellos medová cola. Colu pozná každý. A viete čo majú všetky od rôznych výrobcov spoločné? Ako sladilá sa bežne používa buď invertný cukor alebo glukózo-frukózový sirup. My sme túto dilemu pri výbere našej najnovšej limonády riešiť nemuseli, nakoľko vždy pri limonádach mellos používame to najlepšie sladilo – slovenský med. A ten spolu s tou pravou colovou chuťou vytvárajú náš najnovší produkt - mellos cola. 

Nad receptom sme sedeli niekoľko mesiacov, starostlivo vyberali a spájali bylinné extrakty a snažili sa dosiahnuť čo najvernejšiu chuť, ktorá je každému po svete známa. Limonáda obsahuje dva hlavné chuťové profily: ovocný, ktorý pozostáva z citrusových plodov a bylinný, obsahujúci napríklad zdravý koriander, chutnú škoricu či muškátový orech. Naša medová cola, na rozdiel od tých všeobecne známych, neobsahuje kyselinu fosforečnú, ktorá poškodzuje zubnú sklovinu a odvápňuje kosti. 

Pridaním medu (11%) sa nám okrem zdravého nápoja podarilo vytvoriť aj nový a originálny chuťový profil, nakoľko včelí poklad má svoju nezameniteľnú arómu a chuť, ktorú v cukre ťažko nájdete. ​

Kombináciou tohto kofeínového životobudiča, ktorý taktiež pomáha s trávením a nášho overeného medu, Vám prinášame rýdzo slovenskú a jedinečnú limonádu, ktorú už dlho poznáte, no zároveň ste ju v tejto podobe ešte nikdy predtým neochutnali - privítajte medovú colu mellos.