Zúčastnili sme sa aj na tohtoročnom Gurmán feste

01.01.1970

Toto leto sme sa už po druhý krát zúčastnili na košickom gurmán feste, ktorý sa konal v Júni v Mestskom staničnom parku. Atmosféra bola ako stále rodinná a priateľská, počasie nám prialo a ľudmi sa to len tak hemžilo. Postavili sme si teda stánok, vyložili limonády a čakali.


Gurmán fest je najväčšia gastro akcia roka v Košiciach, odkiaľ Mellos pochádza, a vieme, že na nej nechceme chýbať. Festival toho ponúka naozaj veľa - od ochutnávky jedál z mnohých reštaurácií, street food truckov, sladkých rozkoší až po drinky a nápoje, ako sú tie naše.

V roku 2017 sme sa zúčastnili prvykrát, čo bola aj premierá mellos limonád a prvé (a v tom čase taktiež jediné) miesto, kde ste si mohli naše limonády vyskúšať. V týždeň festivalu sme vyrobili prvých 700 fľiaš a úspech sa dostavil. Návštevníci sa pri nás s radosťou zastavili a videli sme, že záujem o naše remeselné limonády existuje. Tento festival pre nás poslúžil ako odrazový mostík, kde sme spoznali kopec ľudí a naštartovali značku mellos.

Tento rok bol opäť skvelý, s uvoľnenou, letnou atmosférou. Kamaráti a známi, rovnako ako zvedaví cudzinci sa pri našom mellos stánku zastavili a ochotne skúšali, degustovali a pochvaľovali. V tomto roku sme si priniesli naše dva nové prírastky, mellos natural energy a zázvor & citrón, takže aj starí štamgasti mohli objavovať nové kombinácie. Samozrejme nechýbali stare dobré mellos-ky, na ktoré sa veľa ľuďom rovnako zbiehali slinky.

Teší nás, ked tešíme ľudí a môžeme prispieť k tomu, že si návštevníci festivalu s radosťou vychutnávajú kvalitnú gastronómiu v kombinácii s našimi remeselnými produktami. Dúfame, že sa vidíme aj budúci rok. 


Sledujte nás na sociálnych sietiach pre aktuálne info o blížiacich sa akciách!